Комунальний заклад «Запорізький академічний обласний театр юного глядача»

Запорізької обласної ради

каса (061) 286 29 72пн.-нд. 10:00 - 19:00онлайн КУПИТИ КВИТОК

You are here:ГоловнаВиставиДля дорослихВітер шумить у тополях

Вітер шумить у тополях

 Жеральд Сіблейрас
героїчна комедія на дві дії

тривалість вистави - 2 год. 30 хв. 

Отакої! Коли режисер Станіслав Шкляренко під художнім керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Геннадія Фортуса узявся за постановку героїчної комедії «Вітер шумить у тополях», він принципово вирішив, що трьох літніх чоловіків гратимуть... молоді актори! Чому це раптом? Відповідь ви знайдете у самій виставі, де (як можна одразу здогадатись) йдеться зовсім не про старість.
Троє учасників Першої світової війни щодня зустрічаються на терасі Будинку ветеранів. У кожного з них своя історія і свої причини, чому він опинився у цьому Будинку. Одного дня у них виникає план... Несподіваний, шалений, але такий звабливий!
П’єса сучасного французького драматурга Жеральда Сіблейраса «Вітер шумить у тополях» користується надзвичайним успіхом в усьому світі. Її постановка у Франції, в театрі Монпарнас, отримала аж чотири номінації премії Мольєра (зокрема, «Кращий автор»). Цю героїчну комедію ставлять у Великобританії, Німеччині, США, Уругваї... Відомий британський режисер і драматург Том Стоппард переклав комедію англійською під назвою «Герої» - і після лондонської прем’єри в театрі Уіндхема її постановка здобула найпрестижнішу у Великій Британії театральну премію Лоуренса Олів'є.
Автор визначив жанр п’єси як... героїчну комедію. Дивне поєднання, чи не так? Вистава Запорізького театру молоді відповідає обом складовим парадоксального поєднання. Чудові діалоги - іронічні й дуже дотепні. Безліч жартів. Смійтесь досхочу! А потім, після вистави, напевне, вам захочеться замислитись про дуже важливі речі, що стосуються кожного, хто має щастя жити.

Художник-постановник Тетяна Власенко

У виставі грають

Рене

заслужений артист України Станіслав Шкляренко

Густав

заслужений артист України Максим Березнер

Фернан заслужений артист України Юрій Драненко
Сестра Мадлен

арт. Ілона Василенко

заслужена артистка України Катерина Макоєд

Санітар арт. Роман Капітанов
Санітарка арт. Ірина Левчук
Літній чоловік

арт. Назар Баранніков

Літня жінка

арт. Тетяна Арикова

арт. Ганна Слоковенко

Друга літня жінка

арт. Яна Новицька

арт. Дар’я Чебаненко

 

Коментарі   

0 #5 Наталья Середа, 19 лютого 2020
Этот спектакль - настоящая находка для того, кто хочет и посмеяться и задуматься. Квинтэссенция жизни, которая уместилась в 2,5 часа.
Трио главных действующих лиц - просто супер в исполнении ведущих актеров театра. Ну а Максиму Березнеру можно ничего и не говорить - он и так может передать своего героя. Браво! Браво! Браво!
Цитата
0 #4 Людмила П'ятниця, 31 січня 2020
Спасибо режиссеру, артистам и всем, кто принимал участие в создании этого прекрасного Действа. Иначе не назовешь. На сцене было все как в жизни: горечь и грусть перемешалась с тонким юмором. Такой глубокий, грустный, серьезный и одновременно смешной спектакль! И смотрится на одном дыхании: легко, ярко, насыщенно, эмоционально. Но заставляет о многом задуматься, многое переосмыслить … Ведь никогда не знаешь, чем закончится очередная история в твоей жизни, но пока она длится, цени каждый момент, каждую секунду, каждый миг.
Цитата
0 #3 Театр Молоді Четвер, 23 січня 2020
Вистава на російській мові!
Цитата
0 #2 Маргарита Четвер, 23 січня 2020
А спектакль на укаинском или Русском языке ?
Цитата
0 #1 Марина Неділя, 20 жовтня 2019
Очень понравился спектакль! Вызвал массу положительных впечатлений :) Настоятельно рекомендую!
Цитата

Додати коментар

Шановні глядачі, театр має право на свій розсуд відбирати коментарі і відсіювати некоректні. З повагою, адміністрація.


Квитки Online

Календар вистав

Підпишись на розсилку

Поділитися в соц.мережах: