Комунальний заклад «Запорізький академічний обласний театр юного глядача»

Запорізької обласної ради

каса (061) 286 29 72пн.-нд. 10:00 - 19:00онлайн КУПИТИ КВИТОК

You are here:ГоловнаВиставиДля дітейУкраїна - це МИ

Україна - це МИ

Анастасія Макаренко

чарівна мандрівка на одну дію

Чи знаєте ви, наскільки багата казками та міфами українська культурна спадщина? Запорізький академічний театр Молоді (ТЮГ) створив пізнавальну ігрову виставу, в якій сучасні діти, блукаючи славнозвісною Хортицею, потрапляють у чарівний світ. Там старець-козак Вернигора готує чаклунське зілля, щоб дізнатися по майбутнє України. Але діти, не знаючи, що то за зілля та хто такий той Вернигора, перекинули казан – і перетворився старець-віщун на камінь. «Що ж ви наробили! - сварить дітей Повітруля. - Майбутнє України тепер під загрозою. Треба вам із різних її кінців принести скарби, щоб повернути Вернигору».

Багато шляхів доведеться подолати дітям, аби зібрати потрібне. Вони опиняться і на величних вершинах Карпат, і в безкраїх південних степах. Допоможуть Водянику розплести річки України, а веселий, життєрадісний Чугайстер їх добряче налякає. Чимало пригод та неймовірних зустрічей трапиться на їхньому шляху. Рішучість, сміливість, гострий розум та добрі справи допоможуть дітям подолати усі перешкоди, але до Повітрулі, яка наказала їм вирушити у мандрівку в невідоме, вони повернуться… лише з однією ягідкою. Чи врятує вона Вернигору? Про це глядачі дізнаються, тільки переглянувши виставу. Треба зауважити, що безпосередню участь в усіх сценічних подіях братимуть глядачі вистави, саме від їхньої кмітливості залежить успіх мандрівки.

Динамічна пригодницька вистава, весела та пізнавальна, з перетвореннями, із заплутаними обставинами та несподіваними рішеннями захопить дітей, розкриє перед ними міфологічний світ України, красу та самобутність української спадщини, покаже дивовижних героїв, навчить шанувати та пишатися рідною країною – славетною Україною.

Режисер-постановник Анастасія Макаренко
Хормейстер заслужений діяч мистецтв України Лілія Гринь
Художник-постановник член Національної спілки художників України Тетяна Власенко
Хореограф Катерина Кошовник

У виставі грають:

  артист Віктор Латишев
  заслужений артист України Юрій Драненко
  артист Петро Желев
  артистка Тетяна Арикова
   
  артистка Маріанна Фортус
   
   
  артистка Олена Денисенко
  заслужена артистка України Катерина Макоєд
   
  артистка Інна Яновська
  заслужений артист України Сергій Цевельов
   
  артист Назар Баранніков
  артистка Дар'я Чебаненко

 

 

Квитки Online

Календар вистав

Підпишись на розсилку

Поділитися в соц.мережах: