Комунальний заклад «Запорізький академічний обласний театр юного глядача»

Запорізької обласної ради

каса (061) 286 29 72пн.-нд. 10:00 - 19:00онлайн КУПИТИ КВИТОК

You are here:ГоловнаВиставиДля дітейВ пошуках Дракона

В пошуках Дракона

А. Богачева

Музична казка на одну дію.

Ця казка створена за мотивами п'єси А.Богачевой і японських народних казок. Глядачів вистави чекає подорож в далеку, загадкову і прекрасну країну - в Японію.

В одному селищі жили два брата, Ітіро і Дзіро. Ітіро, старший брат, був сильним і сміливим, а молодший брат Дзіро любив грати на флейті і співати пісні. Одного разу над селищем пролетів дракон, люди злякалися і стали чекати грізних подій. Але Ітіро не злякався, він вирішив битися з драконом. Старший брат швидко зібрався в небезпечний шлях. Трохи подумавши, молодший брат вирішив, що брату, звичайно, знадобиться допомога і пішов слідом за ним. Багато пригод було на шляху братів. По дорозі вони зустріли Мавпу, Кролика і Черепаху. А ось хто з братів швидше добрався до Дракона, і хто виявився хоробріше і розумніші ви дізнаєтеся, коли подивіться наш спектакль.

Режисер-постановник - Наталія Вощілова

Художник-постановник - член Національної спілки художників України Тетяна Власенко

Хореограф - Катерина Кошовник

Музичне оформлення - Микола Середа, Сергій Войтенко, Наталія Вощілова

Постановник боїв - інструктор Айкідо і Іайдо, володар Чорного пояса I дан Айкідо і Чорного пояса I дан Іайдо Денис Денисенко

У виставі грають: Анастасія Макаренко, Юрій Драненко, Катерина Макоєд, Петро Желєв, Валерія Лютинська, Віктор Латишев, Ілона Василенко, Тетяна Іщук, Ганна Симонова, Кіра Фоміна, Назар Баранніков, Олег Абакуменко, Дар'я Чебаненко.

 

Галерея зображень

More in this category: Кицьчин дім »

Коментарі   

0 #1 Светлана Вівторок, 13 листопада 2018
Были на спектакле с пятилетней дочкой. Очень понравился спектакль: красивые декорации, костюмы. Актеры играли замечательно, легко и с юмором! Спасибо театру за хорошее настроение.
Цитата

Додати коментар

Шановні глядачі, театр має право на свій розсуд відбирати коментарі і відсіювати некоректні. З повагою, адміністрація.


Календар вистав

Квитки Online

Підпишись на розсилку

Поділитися в соц.мережах: