Комунальний заклад «Запорізький академічний обласний театр юного глядача»

Запорізької обласної ради

каса (061) 286 29 72пн.-нд. 10:00 - 19:00онлайн КУПИТИ КВИТОК

You are here:ГоловнаВиставиДля дітейВ пошуках Дракона

В пошуках Дракона

А. Богачева

Музична казка на одну дію.

Ця казка створена за мотивами п'єси А.Богачевой і японських народних казок. Глядачів вистави чекає подорож в далеку, загадкову і прекрасну країну - в Японію.

В одному селищі жили два брата, Ітіро і Дзіро. Ітіро, старший брат, був сильним і сміливим, а молодший брат Дзіро любив грати на флейті і співати пісні. Одного разу над селищем пролетів дракон, люди злякалися і стали чекати грізних подій. Але Ітіро не злякався, він вирішив битися з драконом. Старший брат швидко зібрався в небезпечний шлях. Трохи подумавши, молодший брат вирішив, що брату, звичайно, знадобиться допомога і пішов слідом за ним. Багато пригод було на шляху братів. По дорозі вони зустріли Мавпу, Кролика і Черепаху. А ось хто з братів швидше добрався до Дракона, і хто виявився хоробріше і розумніші ви дізнаєтеся, коли подивіться наш спектакль.

Режисер-постановник - Наталія Вощілова

Художник-постановник - член Національної спілки художників України Тетяна Власенко

Хореограф - Катерина Кошовник

Музичне оформлення - Микола Середа, Сергій Войтенко, Наталія Вощілова

Постановник боїв - інструктор Айкідо і Іайдо, володар Чорного пояса I дан Айкідо і Чорного пояса I дан Іайдо Денис Денисенко

У виставі грають: Анастасія Макаренко, Юрій Драненко, Катерина Макоєд, Петро Желєв, Валерія Лютинська, Віктор Латишев, Ілона Василенко, Тетяна Іщук, Ганна Симонова, Назар Баранніков, Олег Абакуменко, Дар'я Чебаненко.

 

Галерея зображень

More in this category: Кицьчин дім »

Коментарі   

0 #1 Светлана Вівторок, 13 листопада 2018
Были на спектакле с пятилетней дочкой. Очень понравился спектакль: красивые декорации, костюмы. Актеры играли замечательно, легко и с юмором! Спасибо театру за хорошее настроение.
Цитата

Додати коментар

Шановні глядачі, театр має право на свій розсуд відбирати коментарі і відсіювати некоректні. З повагою, адміністрація.


Квитки Online

Календар вистав

Підпишись на розсилку

Поділитися в соц.мережах: