Комунальний заклад «Запорізький академічний обласний театр юного глядача»

Запорізької обласної ради

каса (061) 286 29 72пн.-нд. 10:00 - 17:00онлайн КУПИТИ КВИТОК

You are here:ГоловнаВиставиМоновиставиЕдіт Піаф

Едіт Піаф

моновистава на одну дію.

Цей спектакль про життя і творчість великої французької співачки Едіт Піаф, яка підкорила весь світ не тільки своїм талантом, а й своєю долею.

Хоча Едіт Піаф називали паризьким «горобчиком», ця тендітна маленька жінка випромінювала неймовірну силу, чарівну магічну енергію. Сьогодні її голос, як і раніше зачаровує і підкорює, тому що в ньому звучить її душа. Та сама душа, яка вміла співати і творити долю! Яка всеперемагаюча сила була в ній, як неймовірно вона вміла любити. «Ні, я не про що не шкодую!» - співала Едіт Піаф. Все, що було в її житті, події і люди, зробили її такою, якою її знає весь світ. Вистава створена за книгами Едіт Піаф «Моє життя» і «На балу удачі», а також за спогадами Марселя Блістена. Це авторський проект актриси і режисера Наталії Вощіловой, яка не тільки втілює образ Едіт Піаф, а й створила літературну композицію. Вас чекає не тільки захоплююча розповідь про життя Едіт Піаф, а й приголомшлива магія акторського мистецтва. Актриса Наталя Вощілова введе вас в приголомшливий світ Едіт Піаф, ви, добровільно підкоряючись їй, будете плакати і сміятися разом з нею.

Вистава має щасливу долю. Наталя Вощілова грала «Едіт Піаф» на театральній сцені Брайтон Біч в Нью-Йорку, на російському каналі телебачення Нью-Йорка, на фестивалі в Росії, а в кінці 2013 р. вистава визнана однією з кращих моновистав на фестивалі моновистав «Віват, актор!» в м.Дніпропетровську.

 

Галерея зображень

Календар вистав

Підпишись на розсилку

Поділитися в соц.мережах: