Комунальний заклад «Запорізький академічний обласний театр юного глядача»

Запорізької обласної ради

каса (061) 286 29 72пн.-нд. 10:00 - 17:00онлайн КУПИТИ КВИТОК

You are here:ГоловнаВиставиМала сценаОстанній палкий закоханий

Останній палкий закоханий

Ніл Саймон

комедія з двома антрактами

тривалість вистави - 3 год. 

Переклад В. Головня

Сценічна редакція М. Петренко


 Головний герой вистави, власник рибного ресторану Барні Кешмен, одного разу зрозумів, що прожив нудне, нічим не примітне життя. Більше 20 років він одружений, має прибутковий бізнес, гарні діти, він жодного разу не зрадив дружині, не побився, не вплутався ні в яку авантюру... І навіть температура у нього не піднімалася вище за 37 градусів! А де ж пристрасті, карколомні пригоди, захоплюючі та шалені романи?! Барні Кешмен вирішує "дати собі волю": скористатися останніми можливостями, щоб пережити "незабутні хвилини", відчути справжнє сп'яніння життям. Барні зустрінеться з трьома приголомшливими жінками: італійкою-німфоманкою, актрисою мюзик-холу і... Він матиме незабутні враження і потрясіння, які змінять його відчуття життя. Захоплююча, курйозна та дотепна історія випробувань Барні Кешмена у виконанні чудових акторів – актриси Валерії Лютинської та заслуженого артиста України Сергія Цевельова.
До речі, комедія «Останній палкий закоханий» була написана драматургом Нілом Саймоном в 1969 році - в розпал сексуальної революції та руху хіпі, коли багато хто почав шукати для себе нові моральні цінності...

Дотепна комедія і чудовий дует чудових акторів захопить глядачів несподіваними поворотами сюжету і непередбачених фіналом.

 

Режисер-постановник - заслужений артист України Сергій Цевеліьв

Художник-постановник - член Національної спілки художників України Тетяна Власенко

Музичне оформлення - заслужений артист України Сергій Цевельов, Сергій Войтенко

Художній керівник постановки - заслужений діяч мистецтв України Геннадій Фортус

У ролі Барні Кешмена - заслужений артист України Сергій Цевельов, в ролях Елейн Маццоні, Боббі Мітчел, Жанет Фішер - Валерія Лютинська.

 

Календар вистав

Вистави для дорослих

Підпишись на розсилку

Поділитися в соц.мережах: